Меню
Your Cart

Розчин для лінз з гіалуроновою кислотою

Багатофункціональний розчин Releasy має швидку очистку всього за 30 хвилин від стафілококів, усіх видів грибків та інших бактерій, які можуть утворювати дискомфорт та стати причиною багатьох хвороб очей. Але рекомендовано для надійної дії розчину залишати лінзи в ньому на 4 години.  ..
316.00 грн. Без ПДВ:316.00 грн.
АКЦІЯ! РОЗЧИН 360 МЛ + КРАПЛІ AQUA 15 МЛ ВСЬОГО 300 ГРНУніверсальний засіб по догляду за контактними лінзами від Корейського виробника Comfort Line.   Забезпечує активне очищення лінз, у тому числі білково-ліпідні відкладення; дезінфекцію, зволоже..
300.00 грн. Без ПДВ:300.00 грн.
            Розчин для глубокої очистки контактних лінз Aosept від компанії Алкон вдосконалений формулою Hydraglyde - це дозволяє розчину на пероксидній основі не тільки очищати лінзи, а й зволожувати їх. Це унікальна технологія, яка притаманна тільки цьому розчину, ана..
437.00 грн. Без ПДВ:437.00 грн.
Розчин для контактних лінз Cooper Vision Hy-Care Розчин для контактних лінз Cooper Vision Hy-Care
Немає в наявності
          Cooper Vision Hy-Care - розчин багатофункціональний з вмістом гіалуронової кислоти для ефективного та довготривалого зволоження гідрогелевих та силікон-гідрогелевих лінз.          Розчин гіпоалергенний, має м'яку дію на сльозову оболонк..
336.00 грн. Без ПДВ:336.00 грн.
Розчин PureMoist від офтальмологічної компанії Алкон відноситься до багатофункціональних розчинів преміум класу з достатньо дорогою ціновою політикою. На ціну вплинули матеріали, які входять до складу засобу та багатофункціональністю дії розчину на лінзи. Optifree PureMoist має 2 якісних зволожувач..
440.00 грн. Без ПДВ:440.00 грн.
            Багатоцільовий розчин від іспанського виробника Avizor - надійний засіб спеціально для чутливих очей, має гіалуронову кислоту, тому окрім дезінфекціє насичує лінзу вологою та робить її комфортною у використанні.             НЕ ..
281.00 грн. Без ПДВ:281.00 грн.
           Biotrue - сучасний багатокомпонентний розчин з максимальним спектром дії на лінзи. Його ціна виправдана безперечною якістю, адже за відгуками людей, хто його спробував один раз, інші розчини вже не хочуть.           Відразу д..
383.00 грн. Без ПДВ:383.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)