Меню
Your Cart

РОЗЧИНИ ДЛЯ ЛІНЗ

Комплексний розчин для усіх м'яких контактних лінз, який знищує до 99,9% можливих небезпечних бактерій (синьогнійна паличка, серрацій марцесценс, золотистий стафілокок, акантамеба та інші).В розчині присутній зволожувальний компонент, підходить для чутливих очей. Доступна ціна за якісни..
250.00 грн. Без ПДВ:250.00 грн.
Багатофункціональний розчин Releasy має швидку очистку всього за 30 хвилин від стафілококів, усіх видів грибків та інших бактерій, які можуть утворювати дискомфорт та стати причиною багатьох хвороб очей. Але рекомендовано для надійної дії розчину залишати лінзи в ньому на 4 години.  ..
316.00 грн. Без ПДВ:316.00 грн.
           Якісний європейський розчин з багатофункціональною дією - очищає, дезінфікує, ополіскує та зберігає характеристики лінзи для подальшого комфортного носіння. Має контейнер з іонами срібла  Не містить зволожувачів.  Буде чудовою альтер..
298.00 грн. Без ПДВ:298.00 грн.
REGARD - інноваційний розчин для контактних лінз, має унікальну формулу по вивільненню молекул кисню для дезінфекції та зберігання м'яких контактних лінз. Спеціальна формула REGARD OxyChlorite покращує гігієну лінз і вивільняє кисень для більш комфортного їх носіння. При регулярному використанні зме..
399.00 грн. Без ПДВ:399.00 грн.
АКЦІЯ! РОЗЧИН 360 МЛ + КРАПЛІ AQUA 15 МЛ ВСЬОГО 300 ГРНУніверсальний засіб по догляду за контактними лінзами від Корейського виробника Comfort Line.   Забезпечує активне очищення лінз, у тому числі білково-ліпідні відкладення; дезінфекцію, зволоже..
300.00 грн. Без ПДВ:300.00 грн.
             Розчин Neo Plus застосовують до м'яких контактних лінз силікон-гідрогелевих та гідрогелевих.              Має 4-х етапну систему очистки:-очищення (за необхідності робіть механічну очистку лінз)-дезін..
200.00 грн. Без ПДВ:200.00 грн.
Стандартний розчин на основі перекису для глубокої очистки м'яких контактних лінз.Він усуває поверхневі забруднення, якісно усуває білкові та ліпідні відкладення, а також знищує бактерії, які можуть викликати інфекції.Застосовують до лінз щомісячної та квартальної заміни, також до піврічних ..
356.00 грн. Без ПДВ:356.00 грн.
         Consin Plus комплексне рішення для повного догляду за газопроникними жорсткими контактними лінзами. Забезпечує ідеальну очистку та вилучення забруднень на жорстких контактних лінзах (RGP).          Consin Plus (КонсінПлюс) в складі містить ..
348.00 грн. Без ПДВ:348.00 грн.
          OXYSIN система глибокої дезінфекції на основі таблеток пероксиду і стабілізованого біологічного каталізатора.          Останні новини про інфекції Fusarium і Acanthamoeba розпалили суперечки про методи догляду та лікування контактних лі..
356.00 грн. Без ПДВ:356.00 грн.
          Regard K має спеціальну формулу, що відповідає вимогам жорстких газопроникних контактних лінз: дезінфікує, зберігає, зволожує і підтримує стан RGP-лінз, без використання сенсибілізуючих консервантів.            Формула на осно..
329.00 грн. Без ПДВ:329.00 грн.
            Розчин для глубокої очистки контактних лінз Aosept від компанії Алкон вдосконалений формулою Hydraglyde - це дозволяє розчину на пероксидній основі не тільки очищати лінзи, а й зволожувати їх. Це унікальна технологія, яка притаманна тільки цьому розчину, ана..
437.00 грн. Без ПДВ:437.00 грн.
          Розчин для усіх видів м’яких лінз у тому числі для кольорових має дешеву ціну, яка на якість не впливає. Виготовляють розчин в Італії , його властивості виконують багато функцій та не поступається більш розрекламованим розчинам відомих марок. Розчин має такі власти..
180.00 грн. Без ПДВ:180.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 30 (3 сторінок)

         Популярність лінз не є дивною, адже вони непомітні і не заважають вести звичний спосіб життя. Носіння їх передбачає правильний догляд за цим аксесуаром. Звичайною водою їх мити або очищати не можна. Для цього створені спеціальні розчини для лінз. Їх призначення - дезінфекція, очищення і насичення киснем, щоб лінзу можна було надіти знову. Як результат - безпека, комфорт використання, чисте виріб. Перед тим, як купити розчин для лінз, потрібно проконсультуватися з офтальмологом, а також вивчити асортимент від різних виробників.

 

Для чого потрібен розчин для лінз

 

          Розчин для лінз - це рідина, використання якої дозволяє підтримувати чистоту і функціональність аксесуара. Контактні лінзи потребують регулярного очищення - через певний термін, що залежить від типу виробу. Також їх поверхня повинна бути захищена від пересихання. Завдяки цьому контактні лінзи можна використовувати без дискомфорту для зору.

          Розчин для лінз виконує наступні функції:

 1. Комфортна експлуатація оптичних виробів.
 2. Контактні лінзи складаються в основному з води, яка випаровується. Щоб підтримати потрібний рівень вологи, важливо не забувати про використання розчину.
 3. Очищення і дезінфекція оптики, від якої залежить здоров'я і правильна адаптація до лінз.

           Купити розчин для лінз необхідно відразу ж, як тільки ви придбали оптику. Використання передбачає, що на ніч вироби будуть поміщатися в рідину - зберігання проводиться тільки за допомогою цього спеціального розчину.

 

Види розчинів і як їх використовувати

 

          Розчин для контактних лінз - це рідина, створена спеціально під потреби конкретного виду оптики, під режим шкарпетки. Склад відрізняється тому, що існують різні види лінз. Виходячи з цього, розчин ділиться на наступні категорії:

 • Універсальний - засіб, який видаляє забруднення, що підходить для більшості видів оптики: гідрогелевих, силікон-гідрогелевих.
 • Багатофункціональний - засіб, одночасно вирішальне кілька проблем: зберігання, очищення, дезинфікування, відновлення вологи.
 • Ензимний - засіб для глибокого очищення і видалення забруднення з аксесуарів тривалого носіння.
 • ПЕРОКСИДНОГО - рідина для дезінфекції, без консервантів, призначена для людей зі схильністю до алергії.
 • Вид для нічних лінз.

          Рідина для лінз вимагає правильного використання. Відкривати флакон потрібно чистими руками, а обробляти аксесуар потрібно відразу ж після зняття. Растовором має специфічне зберігання: в щільно закритому флаконі, подалі від прямих сонячних променів і джерел тепла.

 

Де купити рідину для контактних лінз

 

          Розчин для лінз - то, без чого неможливе правильне зберігання аксесуарів. З його допомогою видаляють забруднення, гарантують комфортну носку протягом всього терміну служби - це може бути період в місяць, кілька місяців, півроку. Перед покупкою потрібна консультація офтальмолога.

         Замовити розчин можна онлайн - інтернет магазин Ligrand пропонує великий вибір якісних розчинів від провідних виробників. На сайті представлений товар, ціна якого приємно порадує. Замовлення можна оформити в будь-який зручний час! І це не єдина перевага Ligrand:

 • Якісний сервіс.
 • Позитивні відгуки про покупку.
 • Швидка і безпечна доставка - по Києву і всій Україні.
 • Обробка замовлення день в день.
 • Вигідна система знижок.
 • Заміна в разі виявлення заводського браку.
 • Подарунки в кожному замовленні.

          З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону - ми допоможемо вам підібрати саме те, що необхідно!