Меню
Your Cart

Аксесуари для контактних лінз

 У дорожньому наборі «Яскрава палітра» від Fashion Style є все необхідне для комфортного догляду за вашими контактними лінзами. Тут є зручне дзеркальце, міні-пінцет, маніпулятор для лінз, невеликий флакон для розчину і, звичайно, оптимальний за розміром контейнер для контактних лінз. Тепер ..
130.00 грн. Без ПДВ:130.00 грн.
Аксессуар для хранения, очищения и использования линз? нужные всем, кто пользуется контактными линзами. В этой связи производители начинают выпускать Не только функциональные, но и стильные аксессуары, Которые будут легко помещаться в сумку любого размера или косметичку и будут дополнять образ своег..
160.00 грн. Без ПДВ:160.00 грн.
Набір включає в себе необхідні для зберігання і використання прилади: контейнер для лінз і пінцет. З цим набором передбачає наявність для догляду за контактними лінзами в будь-який час дня. Маленький компактний пластиковий комплект дозволить вам в будь-якому місці комфортно зняти і надіти лінзи. ..
60.00 грн. Без ПДВ:60.00 грн.
Дорожний набір від Fashion Style укомплектований всім необхідним для ретельного та комфортного догляду за вашими контактними лінзами. Тут є зручний міні-пінцет, оптимальний за розміром контейнер для контактних лінз. Повністю виправдовуючи і підтверджуючи свою назву, даний дорожній набір проводиться ..
60.00 грн. Без ПДВ:60.00 грн.
Дорожній набір від Fashion Style укомплектований всім необхідним для ретельного та комфортного догляду за вашими контактними лінзами. Тут є зручний міні-пінцет, оптимальний за розміром контейнер для контактних лінз. Повністю виправдовуючи і підтверджуючи свою назву, даний дорожній набір проводиться ..
60.00 грн. Без ПДВ:60.00 грн.
Пластик високої якості. Велике дзеркальце. У набір входить: дзеркало, пінцет, контейнер для лінз, маніпулятор і флакон для розчину. Компактний невеликий компект для носіння в будь-якій сумочці. ..
130.00 грн. Без ПДВ:130.00 грн.
 Цей аксесуар притягує увагу своєю компактною формою, елегантним силуетом і блискуче-яскравими квітами. Втім, крім зовнішньої краси, цей дорожній набір відрізняється також зручністю використання і наявністю всіх необхідних складових. У ньому є контейнер для контактних лінз, міні-пінцет, фла..
130.00 грн. Без ПДВ:130.00 грн.
Дорожній набір для контактних лінз у вигляді косметички містить в собі контейнер, ємкість для розчину, пінцет, маніпулятор для вдягання лінз.Розкішні класичні кольори підійматимуть настрій, набір дуже компактний - зручно носити  з собою, багато місця не займає.   ..
170.00 грн. Без ПДВ:170.00 грн.
Блискучий контейнер для контактних лінз корейського виробництва. Не підлягає термічній обробці. З кожною новою парою лінз міняйте контейнер на новий. Не використовуйте цей контейнер з розчином на пероксидній основі. Контейнер для розчину багатофункціонального. ..
45.00 грн. Без ПДВ:45.00 грн.
Пластиковий контейнер для контактних лінз. Герметичний, з щільного якісного пластику. Багатофункціональний. Для зберігання і очищення лінз. Не підлягає термічній обробці. З кожною новою парою лінз міняйте контейнер на новий. Чи не користуйтеся ним для розчину на основі перекису водню. ..
38.00 грн. Без ПДВ:38.00 грн.
..
38.00 грн. Без ПДВ:38.00 грн.
Яскравий контейнер для контактних лінз корейського виробництва.  Не підлягає термічній обробці. Замінюйте на новий з кожною парою нових контактних лінз. Якщо ви користуєтесь трьохмісячними лінзами у цілях безпеки ваших очей міняйте контейнер щомісяця. Використовувати з багатофункціональними р..
48.00 грн. Без ПДВ:48.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 16 (2 сторінок)